INCHCAPE Lietuva servisas

Profesionali priežiūra ir pagalba jūsų automobiliui – nepriklausomai nuo ridos, būklės ir pagaminimo metų.

Ilgus metus specializuojamės automobilių priežiūros ir remonto srityse, todėl galime pasiūlyti aukščiausio lygio aptarnavimą jūsų automobiliui. Oficialiuose INCHCAPE Lietuva paslaugų centruose pasitelkdami modernią įrangą dirba tik patikimi, ilgametę darbo patirtį šioje srityje turintys profesionalai, todėl viskas, ko imasi INCHCAPE komanda, daroma rimtai ir kruopščiai. Mūsų servise remontuojami nauji ir naudoti automobiliai.

Aukščiausios kvalifikacijos INCHCAPE serviso meistrai greitai ir tiksliai išsiaiškins bei padės išspręsti Jūsų automobilio gedimo priežastis. Mūsų serviso darbų proceso standartus nustato FORD, MAZDA, MITSUBISHI, JAGUAR IR LAND ROVER kokybės reglamentai, kurių griežtai laikydamiesi, serviso meistrai užtikrina profesionalų automobilių aptarnavimą.

Remontuodami automobilius INCHCAPE meistrai naudoja tik aukščiausios kokybės atsargines dalis,   kurios leidžia užtikrinti atliktų darbų kokybę. Detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos autorizuotų gamintojų, todėl aukščiausiame lygyje išlieka ne tik automobilio estetinis vaizdas, bet ir jo būklė.

Privalumai, kuriais naudojasi mūsų klientai:

  • Nevažiuojantį Jūsų automobilį galime transportuoti Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miesto teritorijose (jeigu tai nepriklauso pagal draudimo sąlygas, transportavimas iš visų vietovių atliekamas už papildomą mokestį).
  • Atsitikus eismo įvykiui, už jus sutvarkysime visus reikalingus dokumentus (įvykio deklaracija, gedimų ar pažeidimų nustatymas), suderinsime remonto darbų sąmatą su draudimo kompanija.
  • Siekdami neapriboti kasdienės jūsų veiklos, galime suteikti pakaitinį automobilį visam remonto laikui (gali būti taikomas papildomas mokestis)
  • Prieš pradėdami bet kokius remonto darbus, jūsų automobiliui atliksime visapusišką apžiūrą, o gautus rezultatus ir gedimų sprendimo variantus iš karto aptarsime su jumis.
  • Visiems kėbulo remonto darbams bei pakeistoms automobilio detalėms suteiksime garantiją (serviso darbų kokybė yra nuolatos audituojama automobilių gamintojų bei INCHCAPE grupės atstovų).

Patikėkite savo automobilio priežiūrą mums ir mes juo pasirūpinsime taip, kaip šis nusipelno.

Registracija į servisą

1 Apsilankymo informacija

Pasirinkite serviso miestą

Įveskite Automobilio gamintojas
Įveskite Automobilio modelis

Numatomi serviso darbai

Įveskite Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
2 Jūsų duomenys
Įveskite automobilio valstybinį numerį
Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite el. pašto adresą
Įveskite telefoną
El. paštas

SERVISO PASIŪLYMAI

Ilgaamžis apsauginis nanopadengimas

Peržiūrėti pasiūlymą

Nuolaidos dalims iki 30%

Pasiūlymas galioja nuo 2024-06-01 iki 2024-08-31.

Peržiūrėti pasiūlymą

Važiuoklės patikra nemokamai

Pasiūlymas galioja nuo 2024-06-15 iki 2024-08-15.

Peržiūrėti pasiūlymą

DRAUDIMINIŲ ĮVYKIŲ ADMINISTRAVIMAS

Peržiūrėti pasiūlymą