MITSUBISHI

Aukščiausios kvalifikacijos meistrai pasirūpins jūsų automobilio priežiūra ir suteiks reikiamą pagalbą nepriklausomai nuo ridos, būklės ir pagaminimo metų.

Deja, šiuo metu Lietuvoje visas naujų „Mitsubishi“ automobilių asortimentas jau yra išparduotas. Tačiau Bravoauto siūlo įsigyti puikios kokybės naudotus šio prekės ženklo automobilius.

Žinoma. „Mitsubishi“ atstovų tinklas ir toliau teikia profesionalų aptarnavimą, kai jūsų automobilį prižiūri kvalifikuoti specialistai ir naudoja originalias „Mitsubishi“ dalis. Ateinančius metus aptarnausime visus „Mitsubishi“ modelius – nepriklausomai nuo ridos, būklės ir pagaminimo metų.

Visų dabartinių „Mitsubishi“ modelių dalių bus galima įsigyti ir ateityje. Mes rimtai žiūrime į savo pareigą rūpintis, o „Mitsubishi Motors“ ir toliau tieks pagrindines dalis dešimt metų nuo bet kurio konkretaus modelio gamybos pabaigos.

Vienas iš puikių dalykų įsigyjant „Mitsubishi“ visada buvo automobilio priežiūra ir garantinis aptarnavimas. „Mitsubishi Motors“ pranešė, kad laikysis visų garantijų ir įsipareigojimų, jei aptiks gamybos defektų. Taigi, jei prieš metus įsigijote naują „Mitsubishi“ su standartine penkerių metų garantija, vis tiek turite iki ketverių metų pilną, nepakitusią garantiją.

MITSUBISHI servisas

Aukščiausios kokybės „Mitsubishi Motors“ inžinerijos ir gamybos technologijos užtikrina, kad jūsų transporto priemonė yra viena ilgaamžiškiausių automobilių rinkoje. Tačiau išskirtinė kokybė nepašalina poreikio nuolatinei automobilio priežiūrai.

Nuolat atlikdami automobilio patikrą ne tik išvengsite nenumatytų gedimų, bet ir pasirūpinsite, kad jūsų „Mitsubishi“:

    • Išlaikysite aukštą našumo lygį;
    • Apsaugosite save nuo didelių remonto išlaidų;
    • Užtikrinsite tinkamą variklio valdymo sistemos veikimą.

Jūsų įgaliotoji „Mitsubishi“ atstovybė yra tinkamiausia vieta pasirūpinti savo investicija, kurią prižiūrės aukščiausio lygio meistrai, kad kelione mėgautumėtės ilgus metus.

Registracija į servisą

1 Apsilankymo informacija

Pasirinkite serviso miestą

Įveskite Automobilio gamintojas
Įveskite Automobilio modelis

Numatomi serviso darbai

Įveskite Jūsų pastabos arba trumpas darbų aprašymas
2 Jūsų duomenys
Įveskite automobilio valstybinį numerį
Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite el. pašto adresą
Įveskite telefoną
El. paštas

SPECIALIZUOTA ĮRANGA

Sertifikuoti diagnostikos įrankiai ir nuolatinis meistrų profesinis tobulėjimas leidžia jūsų automobilio problemas išspręsti greitai bei efektyviai.

ORIGINALIOS DALYS IR AKSESUARAI

Originalios „Mitsubishi“ dalys bei aksesuarai užtikrina jūsų automobilio ilgaamžiškumą, saugumą ir visapusišką patikimumą.

SPECIALŪS SERVISO PASIŪLYMAI

Pasirūpinkite savo automobiliu jau dabar ir pasinaudokite specialiais pavasario pasiūlymais.